Využít okurkovou sezónu
Čvc 25 2017

Využijte okurkovou sezónu a vylaďte svůj život s pomocí osobního kouče

Až bude víc času. Až dodělám tenhle projekt. Až budou děti na táboře. Až, až, až. Mnoho z nás automaticky odkládá věci, které často vyžadují hlubší promyšlení. Může se jednat o osobní plány do budoucna, pracovní cíle, vztahové záležitosti, finanční rozhodnutí atd. V běžném pracovním shonu však nedokážeme najít hodinu času, kdy by nás nic nevyrušovalo a my se mohli soustředit na řešení, často už hořících záležitostí.

 

Prázdniny jsou v plném proudu a vlna dovolených se odráží na výkonech v kancelářích. Vše se hýbe pomaleji. Během tohoto období „relativního klidu“ byste měli investovat trochu času sami do sebe a vyřešit to, co během roku odkládáte. Osobní kouč Vám může pomoci si vše ujasnit a dokončit.

 

Srpen je ideální měsíc na „interní úklid“ a životní kouč vám může celý proces výrazně zefektivnit.

 

Co Vám schůzka s koučem může přinést?

 

Vyhrazení času

Domluvíte-li si schůzku se svým koučem, jasně a striktně si vyhradíte čas na řešení Vašeho tématu. Nestane se tedy, že Vám do toho „něco vleze“  a Vy místo času na sebe budete mýt doma okna.

 

Čas jen pro Vás

Během schůzky se vše soustředí jen na Vás a Vaše téma. Kouč Vám pomáhá rozhodnout se pro Vaší správnou cestu, ukáže Vám více perspektiv daného tématu a bude Vás pozorně a aktivně poslouchat.

 

Diskrétnost

Některá témata se těžce řeší s partnerem, příteli i s rodinou. Kouč je stoprocentně diskrétní, je vázán mlčenlivostí. Kouč nikoho nesoudí a nemá předsudky. Naprosto věří v moudrost, která se ve Vás ukrývá a ve Vaší osobní cestu.

 

Váš výsledek

Sezení s koučem je vždy zaměřeno na výsledek. V průběhu sezení se k němu také doberete. Mám odejít z práce? Která škola je pro mé dítě lepší? Jaký je další krok v mém životě? Otázky často zásadní, Vám kouč pomůže vyřešit pomocí speciálních nástrojů a otevřených otázek. Kouč Vám nedává rady, jak to udělat. Nepoučuje Vás. Řešení je v každém člověku a kouč mu pomáhá toto řešení nalézt. Vy nepotřebujete rady, Vy se potřebujete jen zaměřit na výsledek.

 

Využijte mé služby osobního životního kouče a posuňte se ve svém životě zase o kus dopředu. Netlačte před sebou stále své problémy a resty. Nyní je čas je řešit. Nyní je čas jim dát prostor.

 

Kontaktovat mě můžete na e-mailu viktor.korinek@email.cz, nebo na čísle 608 268 898 a domluvíme se na čase, který Vám vyhovuje.

 

Nebo máte na jazyku další až…?

0 Komentářů
Sdílej příspěvek
Prozatím zde nejsou žádné komentáře

Odeslat komentář