Ochutnávka koučinku v Roztokách
Kvě 11 2017

Ochutnávka koučinku ZDARMA. Zajímá Vás jaké je mít vlastního kouče?

Řešíte dlouhodobě dilema nebo problém a nemůžete se rozhodnout? Hledáte rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem? Stále nemáte na nic čas?

 

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně a máte chuť s tím konečně něco udělat, může Vám právě koučink přinést nový pohled na věc, případně řešení Vaší situace.

 

V rámci Mezinárodního týdne koučinku, který probíhá tento týden, nabízím možnost jednoho sezení zdarma v předem domluveném termínu, kdykoli 18. a 19 května. V těchto dnech se můžeme od 9:00 do 19:00 sejít v mé koučovně v Roztokách, kde si můžete vyzkoušet, zda je koučování tím správným nástrojem, který Vás posune na cestě ke štěstí a splněným snům. 

 

Při koučinku je zaručena stoprocentní diskrétnost a kouč je vázán mlčenlivostí. Není třeba se tedy obávat vyzrazení osobních informací. Koučink probíhá v klidu a tichosti koučovny, kde se můžete soustředit plně jen na sebe a na své téma. Kouč Vám bude pokládat otázky a vše důležité zapisovat na papír, který po skončení sezení dostanete. Jedno sezení bude trvat 45 minut. 

 

Pokud byste si rádi vyzkoušeli, jaké to je mít vlastního kouče, pošlete mi prosím e-mail na adresu viktor.korinek@email.cz, případně můžete využít kontaktního formuláře níže a zašlete mi čas, který by Vám podle kalendáře vyhovoval. Obratem Vám zašlu potvrzení a sejdeme se v daný termín na adrese Kroupka 64 v Roztokách.

 

Jediné, co budete potřebovat sebou je téma, které byste rádi vyřešili. Těším se na Vás a přeji mnoho štěstí v životě.

 


Registrace na ochutnávku koučinku zdarma

0 Komentářů
Sdílej příspěvek
Prozatím zde nejsou žádné komentáře

Odeslat komentář