Informace o mně

Pokud nevíte, do jakého přístavu plujete, žádný vítr nebude příznivý.
Kouč Viktor Kořínek
Ing. Viktor Kořínek

Jsem Váš průvodce na cestě životem a jeho výzvami.

 

Během studia na vysoké škole jsem působil v mnoha projektech a spolupracoval s lidmi s velkým potenciálem. Brzy jsem zjistil, že práce s lidmi a jejich motivace na výsledek, je nejen mou silnou stránkou, ale že mě jejich progres naplňuje.

 

To se mi později potvrdilo při práci v zahraničí i v České republice. Předávat pozitivní energii při práci s jednotlivci i větším kolektivem pro mě vždy bylo přirozené, a i proto jsem se rozhodl vydat cestou profesionálního motivačního a životního kouče.

 

Studium technik a umění koučinku mi dalo propracované nástroje, jak se stát průvodcem na vaší cestě k cíli. Jak ukazovat dveře, kterými lze projít a jak být Vaší oporou.

 

I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem a já mohu být váš průvodce od určení směru, až po dokončení Vaší cesty.

 

První krok jste udělali. Našli jste mé stránky. Já Vám pomůžu udělat ty další.

Má specializace

Koučování je celoživotní vzdělávání

Mám zkušenosti s koučováním osobního života i kariérních záležitostí. Zabývám se rovněž skupinovým koučinkem a týmovým start-upovým koučikem, který je vhodný pro začínající podnikatele.

Koučink doma

Koučink na smluveném místě

Na místě, které máte rádi

Koučink může probíhat v kavárně či restauraci, v parku, u Vás doma, v coworkingovém prostoru, ve Vaší práci, kdekoli je Vám příjemně.

Více info

Koučovna na klidném místě

Místo určené jen pro Vás

Chcete mít na koučování naprosté soukromí? Je pro Vás kavárna příliš rušná? Setkat se můžeme i v mé koučovně s výhledem do krajiny.

Více info
Koučování po skypu

Video koučink

Kdekoliv na světě 24/7

Jste-li v cizí zemi, v jiném městě nebo v pohodlí domova, je možné koučovat i pomocí služby Skype, Hangout, Messanger apod.

Více info

Domluvte si schůzku na +420 608 268 898, nebo na viktor.korinek@email.cz

Články

Komentáře, novinka a další