Koučovna pro klidné přemýšlení

Klidné místo s příjemným výhledem

Koučovna v Roztokách

Koučovna je místo jen pro Vás

 

Některá témata je těžké řešit v kavárně, kanceláři nebo doma. Pro naprostý klid a soustředění mám k dipozici prostor, kde nebudeme nikým rušeni.

 

Klidné místo, kde se můžete plně soustředit na své téma, je pro kvalitní koučink často nezbytné. Má koučovna se nachází v Roztokách, což je 15 minut jízdy autem z pražských Dejvic směrem na západ.

 

Na místo je možné se pohodlně dostat i pomocí hromadné dopravy autobusem číslo 340 a 350 ze zastávky metra Dejvická do zastávky Roztoky – Nádraží nebo vlakem z Masarykova nádraží do Roztok u Prahy. Oba spoje staví jen 200 metrů od koučovny.

 

Využití koučovny Vám nabídne krásný výhled, klidné prostředí a odtržení od běžných shonů. V pohodlném křesle s kávou nebo čajem probereme téma, které jste přišli vyřešit.

Adresa:
Kroupka 64, 252 63  Roztoky

Koučink doma

Koučink na smluveném místě

Na místě, které máte rádi

Koučink může probíhat v kavárně či restauraci, v parku, u Vás doma, v coworkingovém prostoru, ve Vaší práci, kdekoli je Vám příjemně.

Více info

Koučovna na klidném místě

Místo určené jen pro Vás

Chcete mít na koučování naprosté soukromí? Je pro Vás kavárna příliš rušná? Setkat se můžeme i v mé koučovně s výhledem do krajiny.

Více info
Koučování po skypu

Video koučink

Kdekoliv na světě 24/7

Jste-li v cizí zemi, v jiném městě nebo v pohodlí domova, je možné koučovat i pomocí služby Skype, Hangout, Messanger apod.

Více info

Domluvte si schůzku na +420 608 268 898, nebo na viktor.korinek@email.cz

Články

Komentáře, novinka a další