Kouč Viktor Kořínek
Bře 12 2017

Jak koučování probíhá?

Jak koučování probíhá?

Základem je první schůzka, na které probereme vše, co Vás ohledně koučinku zajímá a následně přistoupíme k samotnému koučování.

 

První sezení bude trvat přibližně hodinu a může probíhat v kavárně, restauraci, v parku, u Vás v práci nebo doma. Ideální je takové místo, které je klidné, kde Vás nebude nic vyrušovat a kde se cítíte dobře.

Během prvního sezení probereme důvody, které Vás vedly k vyhledání kouče a výsledek, který byste si chtěli ze sezení odnést. Ve chvíli, kdy si spolu definujeme náš společný cíl, tedy výsledek koučování, započne samotný proces, během kterého Vám budu pokládat otázky a vše důležité pro Vás zapisovat na papír. Pomocí otevřených otázek Vám pomohu nahlédnout na Vaše téma z více pohledů a Vy tak najdete nová řešení a cesty.

Některá témata je možné vyřešit během jednoho nebo dvou sezení, jiná, která vedou k dlouhodobým cílům a výrazným změnám, vyžadují šest a více sezení. Tento druh koučinku Vás takzvaně „udrží v sedle“, pokud Vás čeká dlouhá cesta k velkému cíli.

První schůzka ukáže, zda Vám pro koučování sedím jako člověk i jako kouč. Pokud pro Vás výsledek nebude uspokojivý, garantuji Vám 100% záruku vrácení peněz. V případě Vaší spokojenosti domluvíme další sezení a jeho cenu.

0 Komentářů
Sdílej příspěvek
Prozatím zde nejsou žádné komentáře

Odeslat komentář