TOP 5 motivačních videí
Kvě 08 2017

5 nejlepších motivačních videí, které vás po ránu nakopnou.

Jestli už jste na fenomén motivačních videí narazili, určitě nejednomu z vás poskočilo srdce při některé ze silných hlášek, podpořené epickou hudbou a umocněnou záběry ze známého filmu.

Youtube jich je plný a v poslední době se s nimi doslova roztrhl pytel. Mám pro vás výběr TOP 5, které když si ráno pustíte, nastraží se vaše smysly, napnou se vaše síly i motivace a do práce téměř poběžíte, abyste všechny nakazili svou touhou změnit svět!

 

1. Best motivational video ever – ceske titulky

Video sestříhané z tréninkových scén slavných boxerských a zápasnických filmů, podpořené hudbou od Hanse Zimmera. Hlas byl sestříhán z proslovů jednoho z největších motivačních řečníků ve Spojených státech, Lese Browna.

2. Rise and Shine (Welcome to the Grind)

Chodíte ráno na trénink? Je těžké se odhodlat, obzvlášť, když je ještě tma nebo ošklivo? Toto video vás vytáhne z postele a pomůže překonat první hlásky, které vám to celé rozmlouvají.

„Je šest hodin ráno a vy zamačkáváte budík a vstáváte dřív, než dovolíte myšlenkám říci, že je moc brzy, moc tma a moc zima na to, abyste vstali.“

Rise and Shine – Athlete and Running Ultimate Motivation from Doug and Thea Wood on Vimeo.

 

3. Quiet Desperation

Cesta do práce může být často ještě více vyčerpávající, než to co vás v ní čeká. Les Brown vám pomůže odpovědět na otázky, které se vám možná honí hlavou. Záběry z filmu Unbreakable a Štěstí na dosah vám možná také pomohou. „Vypněte televizi, vypněte zprávy, nečtěte noviny. V negativním světě nemůže být vaše mysl pozitivní“

4. Unbroken

V tomto videu vás uvítá Steve Jobs, zakladatel společnosti Apple s výňatky z jeho proslovu na Standfordské univerzitě.

 

5. SELF DISCIPLINE

A jako poslední video přikládám jedno o disciplíně, protože pokud chcete v životě něco změnit, bez ní se to neobejde. Nehledat výmluvy proč dnes nemusíte. Nepřesouvat úkoly na další dny. Říci si, co chcete a jít si za tím.


Máte-li nějaké další video, které byste vybrali vy, budu rád, když ho vložíte do komentářů.

Užijte si den!

0 Komentářů
Sdílej příspěvek
Prozatím zde nejsou žádné komentáře

Odeslat komentář