Srp 14 2017

5 důvodů proč mít vlastního kouče

1) Získáváte čas pro sebe

I když se může zdát, že sezení s koučem vám čas fyzicky bere, tak ve skutečnosti onen čas investujete. Svůj čas investujete do sebe a konečně najdete chvíli, abyste se zastavili a intenzivně promysleli to, co stále odkládáte. Co vás delší dobu tíží. Uděláte tomu přítrž. Čas, který tím pak ušetříte, je k nezaplacení.

2) Řešení

Znáte to. Dilema, které řešíte stále dokola a už nevíte, co s ním. Stojíte před velkým rozhodnutím a nevíte, zda doprava nebo doleva. Sezení s profesionálním životním koučem vám může přinést rozetnutí onoho Gordického uzlu. Nečekejte rady. Kouč to za vás nerozhodne, ale pomůže vám, abyste pochopili, která varianta je nejlepší a za kterou si budete stát i další den ráno.

3) Úleva

Existují věci, které nechcete příliš do hloubky řešit s partnerem, ani šéfem a někdy ani s přáteli. S kým tedy? Právě váš kouč, je spolu s knězem vaší další možností. Před koučem nemusíte předstírat ani si na nic hrát. Tak vás prostě někdo štve, do háje s politickou korektností. Řekněte to nahlas člověku, který nejenže vás nebude soudit, ale který vám navíc pomůže se toho pocitu zbavit.

4) Osobnostní růst

Pokud jste si jistí, že jste již dokonalí a nemusíte se nikam dál rozvíjet, doporučuji toto tvrzení ještě jednou zvážit. Rozvíjet své silné stránky, redukovat ty slabé, jít naproti příležitostem, umět snít a jít si za svými sny, to je doživotní cesta, každého uvědomělého a moudrého člověka. Vždy je prostor být lepší.

5) Získáte člena do vlastního fanklubu

Kouč se automaticky stává vaší oporou a podporou. 100% věří, že uspějete a že všechna potřebná moudrost, je ukryta právě ve vás. Nebude vás urážet tím, že by vám radil. Stane se dalším členem vašeho fanklubu a vy u něj vždy najdete potřebnou energii pro další směřování

 

Vzbudil článek vaši zvědavost a rádi byste to vyzkoušeli? Napište mi skrze kontaktní formulář a udělejte první krok ke změně. Na první hodinu máte 100% záruku spokojenosti.

0 Komentářů
Sdílej příspěvek
Prozatím zde nejsou žádné komentáře

Odeslat komentář